Zaproszenie na spotkanie
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że spotkanie z mieszkańcami dotyczące modernizacji ewidencji gruntów i budynków (EGiB) odbędzie się 1 kwietnia br. o godz. 16:00.
Celem spotkania jest przedstawienie zakresu oraz przebiegu planowanych prac modernizacyjnych, a także udzielenie odpowiedzi na pytania mieszkańców.
Spotkanie skierowane jest do mieszkańców miejscowości Kiszkowo.
Zachęcamy do udziału.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!