Gmina Kiszkowo

Zaproszenie na spotkanie

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że spotkanie z mieszkańcami dotyczące modernizacji ewidencji gruntów i budynków (EGiB) odbędzie się 1 kwietnia br. o godz. 16:00.

Celem spotkania jest przedstawienie zakresu oraz przebiegu planowanych prac modernizacyjnych, a także udzielenie odpowiedzi na pytania mieszkańców.

Spotkanie skierowane jest do mieszkańców miejscowości Kiszkowo.

Zachęcamy do udziału.

Pliki do pobrania:

Zawiadomienie o spotkaniu Kiszkowo.pdf
Format: pdf, 817.62 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności