Gmina Kiszkowo

Życzenia na Dzień Kobiet

Ocena 0/5

Drogie Panie,

Niektórym Paniom miałem okazję złożyć życzenia osobiście w miniony weekend. Z innymi spotkam się jeszcze w najbliższy piątek i sobotę.

Z okazji Dnia Kobiet pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia! Życzę Wam abyście czuły się kochane, szanowane i doceniane nie tylko 8 marca, ale przez cały rok. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, spełnienie marzeń oraz niezliczoną ilość powodów do uśmiechu.

Wasza siła, mądrość, poświęcenie i zaangażowanie, które codziennie wkładacie w życie rodzinne, zawodowe i społeczne sprawiają, że świat staje się piękniejszy. Dziękuję za wszystko, co robicie!

Życzę Wam wielu sukcesów, zdrowia, szczęścia i harmonii w życiu osobistym i zawodowym.

Z najlepszymi życzeniami,

Radosław Występski
Wójt Gminy Kiszkowo

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności