Gmina Kiszkowo

X pielgrzymka Sołtysów

Ocena 0/5

W niedzielę, 15 marca, ponad 1000 sołtysów z Wielkopolski uczestniczyło w X Pielgrzymce Sołtysów do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.
"Chcemy razem z Wami modlić się o światło Ducha Bożego, abyście potrafili rozpoznawać to, co naprawdę dobre, słuszne i potrzebne dla Waszych społeczności" – mówił biskup kaliski Damian Bryl, który przewodniczył Mszy Świętej.
Druga część uroczystości odbyła się w hali sportowej w Stawiszynie, gdzie Marszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski podziękował sołtysom za ich codzienną, pełną zaangażowania pracę na rzecz lokalnych społeczności.
Podczas jubileuszowej pielgrzymki wyróżniono również odznaczenia za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego przedstawicielom naszej gminy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności