Gmina Kiszkowo

Wycieczka Seniorów z gminy Kiszkowo do Rogalina

Ocena 0/5

Seniorzy z gminy Kiszkowo odwiedzili Rogalin – XVIII-wieczną rezydencję rodu Raczyńskich. W dniach 5 i 14 sierpnia odbyły się dwie wycieczki, w których uczestniczyło 95 osób z naszej gminy. Wydarzenia zostały zorganizowane w ramach projektu „Wielkopolskie Telecentrum Opieki”.

Podczas wizyty zwiedzający zachwycali się wnętrzami pałacowymi, galerią malarstwa, powozownią oraz Gabinetem Londyńskim. Wrażenie robiły także najstarsze dęby, które pamiętają minione stulecia. Całość dopełnił wspólny obiad, stanowiący przyjemne zakończenie tych pełnych wrażeń, integracyjnych sierpniowych dni.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności