Gmina Kiszkowo

Dzień Dziecka w Berkowie i w Węgorzewie

Ocena 0/5

W sobotę 4 czerwca 2022 roku dzieci wraz z rodzicami radośnie świętowali Dzień Dziecka na placu zabaw w sołectwach Węgorzewo i Berkowo.

Uroczystości w Węgorzewie połączone były z otwarciem placu zabaw oraz podsumowaniem projektu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”. Inicjatorem festynu był sołtys sołectwa Węgorzewo Józef Cymerys, z pomocą Rady Sołeckiej i mieszkańców. Dużą atrakcją była prezentacja nowego wozu strażackiego z Kiszkowa. Impreza zgromadziła wielu uczestników. Pana Wójta podczas obu uroczystości reprezentował Zastępca Wójta Radosław Występski.

Na plac zabaw w Berkowie natomiast przybyły całe rodziny ze swymi małymi pociechami. Impreza zorganizowana była z inicjatywy mieszkańców. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci tj. dmuchane zamki, malowanie twarzy, balony, ogromne bańki dmuchane, lody, popcorn i wata cukrowa. Uczestnicy festynu mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku oraz grilla. Podobnie jak w Węgorzewie, podczas festynu zaprezentowano nowy wóz strażacki z Latalic.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności