Gmina Kiszkowo

OGŁOSZENIE

Ocena 0/5

Drodzy Mieszkańcy,

w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi na drodze wojewódzkiej nr 197 w miejscowości Komorowo informujemy, że autobusy na trasie Kiszkowo - Gniezno będą jeździły zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

Autobusy będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w naszej gminie tak jak zwykle. Jednak w Komorowie będzie objazd, przez co autobus dotrze na Dworzec Główny w Gnieźnie około 10 minut później, niż wskazuje rozkład.

W drugą stronę, czyli z Gniezna do Kiszkowa, autobusy będą odjeżdżały z Dworca Głównego zgodnie z rozkładem jazdy.

Na przystankach w naszej gminie pojawią się z około 10-minutowym opóźnieniem z powodu objazdu w Komorowie.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności